Yüzü İnce Gösteren Saç Kesimi

Yüzü ince gösteren saç kesimi ve doğru saç tasarımı ile yüzünüzü ince gösterebilirsiniz.

Hangi saç kesimi yüzü ince gösterir sorusunun cevabı yüz hatlarında gizlidir.

Doğru saç tasarımı ile yüzünüzü sizde ince gösterebilirsiniz. Bunlardan en dikkat çekeni katlı kesimidir.

Bazı saç kesimlerinin yüzü olduğundan daha kilolu gösterdiği hepimiz biliyoruz. Saç kesiminin yüzü ince gösterdiğine dair bilimsel bir gerçek yoktur. Bazı özel kuruluşlar saç tasarımı ile yüzü ince göstermek mümkün mü konusu da araştırılmaktadır. Söz konusu bu soruların cevaplarına bakıldığında yüzün ince bir yapıda gösterilmesinin mümkün olduğu karşımıza çıkmaktadır.

Saç Kesimi ile Yüzü İnce Göstermek

Mümkün müdür?

Herkesin bildiği gibi saç kesimleri zanaati bir illüzyon olarak karşımıza çıkmaktadır. Söz konusu bu illüzyonları nasıl kullanacağınız önemlidir. Kadınların sahip olduğu yüz hatları daha ince ya da daha kilolu gösterilebilmektedir. Buna göre bakıldığında saç kesimleri hakkında ilk öneri ise geniş yüze sahip bireylerin saç kesimlerine oldukça dikkat etmesi gerektiği olarak görülmektedir.

Bunun yanı sıra geniş yüzlere sahip bireylerin yüz hatlarını gizleyen ya da başka bir deyiş ile öne çıkarmayan kesimleri tercih etmesi gerektiği belirtilmektedir. Aslında bakıldığında saç kesimleri ile söz konusu bu illüzyon sağlanabilmektedir.

Katlı Saç Kesimi ile Yüzü İnce Göstermek

Çoğu saç uzmanının belirttiği gibi yüzü ince göstermek mümkündür. Bireylerin yüz hatlarını ince göstermek için ilk önerilen tasarım modeli katlı saç kesimidir. Söz konusu katlı saç modelinde katların, bireylerin saç yapısını daha hacimli göstermektedir. Sizlerde yüzünüzü ince göstermek için bir tasarım modeli arayışındaysanız, katlı saç kesim modeli tam sizin için olabilir.

En kısa zamanda kuaförünüz ile konuşarak kendinizi emin ellere bırakabilirsiniz. Bu kesim modeli sayesinde de yüzünüzün ince görünmesini sağlayabilirsiniz. Saç modelinizle pudra abiyeyi nasıl kombinleyeceğinizi yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz. https://nemoda.net/pudra-abiye-nasil-kombinlemelidir/

Yüzü daha ince göstermek için kullanılabilen katlı saç kesim modelidir. Diğer önemli nokta da tarama şekli olarak karşımıza çıkmaktadır. Buradan da anlaşıldığı gibi aslında katlı saç kesim modelinin genel itibari ile hacimli bir şekilde kullanılması önerilmektedir. Sizler de katlı saç kesimini kullanırken daha kabarık ve hacimli görünmesi için bir çaba harcamalısınız. Aslında bakıldığında söz konusu harcamış olduğunuz bu çaba hangi kesim yüzü ince gösterir sorusunu da cevaplamakta ve ince bir yüze sahip olmanızı kolaylaştırmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Press ESC to close