Uzun Tunik Altına Ne Giyilir

Son zamanlarda tercihe bağlı tunik kullanımı artmaktadır. Kadın giyimi için bu durum daha çok söz konusudur. Moda olarak da kabul edilen bir giyim tarzı olmaktadır. Aynı zamanda bu giyim tarzı makyaj stili ile de desteklenmektedir. Bir bütün içerisinde kendi zevkinize göre seçmiş olduğunuz tunikleri kombinleyebilirsiniz. Bu noktada da daha en çok kombinler göz önünde tutulmaktadır. Çünkü seçilen kombinler birbiriyle ahenk içerisinde olmalı ki daha çok beğenilsin. Sadece giyim olarak değil aynı zamanda takı ve makyajla da modaya uyum sağlayarak istediğiniz kombinleri oluşturabilirsiniz. 

 Uzun Tunik Altına Ne Giyilir?

 Uzun tunik altına giyilen giysiler ve tercih edilen ayakkabılar kombini çok farklı yorumlamanızı sağlayabilir. Bu tuniklerin altına etek ve pantolon tercih edilebilir. Tercih edilen bu alt giyim de kendi içerisinde çok fazla değişmektedir. Örneğin eteğin Pileli dar ya da geniş kesim modelleri varken pantolonunda tayt tarzı türleri ya da farklı kesim ve kumaşta kalıpları da bulunmaktadır. Bu noktada daha çok tercih her zevke göre yapılmaktadır. Sevdiğiniz kumaş uygun gördüğünüz renk ya da kendinizi iyi ve rahat hissettiğiniz kalıpları tercih edebilirsiniz. Bu sayede hem içinize sinen hem de kendinizce beğendiğiniz ve modaya uyan bir kombin elde etmiş olursunuz. Aynı zamanda uyumlu bir kombin yaparak kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

 Uzun Tuniklerin Nasıl Çeşitleri Var?

 Uzun tunikler standart boydan daha uzun olan ve genelde uzun kollu olan bluzlara verilen isimdir. Bu tür bluzlar daha çok tercih edilmektedir. Hem alternatifli kalınları hem de desen ve renkleri sayesinde farklı zevkteki alıcılara da hitap etmektedir. Aynı zamanda her mevsimde tercih edilebiliyor olması uzun tuniklerin çeşitlerini arttırmaktadır. Daha çok altına kendi zevkinize göre seçmiş olduğunuz etek ya da pantolonlarla kombinlenmektedir.

 Kombinizi tamamen tamamladıktan sonra gece ya da gündüz kıyafet olarak kullanabilmeniz de çeşitlerinin ne kadar fazla olduğunun bir göstergesidir. Aynı zamanda farklı kesimleri sayesinde de tunikler daha fazla tercih ediliyor. Asıl yapmamız gereken modaya uygun olduğunu düşündüğünüz kalıplara inceleyerek kendinize en çok yakıştıracağınız tuniği seçmek olacaktır. Abiye kombinleme hakkında merak ettikleriniz varsa linki tıklayarak içeriğimizi okuyabilirsiniz. https://nemoda.net/pudra-abiye-nasil-kombinlemelidir/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Press ESC to close