Pudra Abiye Nasıl Kombinleme

Pudra abiye nasıl kombinlenme; Pudra Abiye kombini oluşturma zor değil, sadece detayları doğru belirlemek gerekir.. Abiye kombinleme kısmına öncelikle çantadan başlamanız sizin işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

Pudra abiye giyim, özellikle yaz aylarının gelmesi ve düğün, nişan gibi organizasyonlarının artmasıyla oldukça fazla tercih edilen bir giyim kategorisidir. Abiye çeşitleri oldukça fazladır. Bu çeşitlere göre birçok farklı kombin yapma imkânı da olur. Abiyelerin doğru kombinlemesi sizleri ortamın şık ve zarif kadınlarından yaparken, yanlış kombinler de bir o kadar rüküş olmanıza sebep olma ihtimali vardır. Bu yüzden abiye seçimlerinin önemi kadar kombinlerinin de önemi büyüktür. Fazla rengi bir arada kullanmak görünüm olarak karmaşa yaratacaktır, aynı şekilde tek tip ve sade bir renk kullanımı da sıkıcı bir görünüme neden olur. Burada renk dengesini doğru yapmanın altın kurallarına uymalıyız.

Abiyede Kullanılan Yaygın Renkler

Abiye kıyafetler, kışın da bulunacağınız davetin içeriğine göre abes olmaz.

Ancak yoğun bir şekilde yazın modasıdır. Özellikle yaz aylarında tercih edilen abiye renkleri pudra, saks mavi, kırmızı ve yeşil tonları gelmektedir. Bu renklerle birbirinden çeşitli abiye modelleri tasarlanmakta ve tüketiciye sunulmaktadır. Abiyede yaygın olarak kullanılan pudra renk de bunlardan biridir. Yaz aylarına çok yakışan bu renk, her yaş grubu tarafından da tercih edilmektedir.

Pudra Abiye Modelleri

 Abiye modelleri, dönemin moda anlayışına ve trend modellere göre değişiklik gösterir. Ancak bazı renkler her sezon tercih edilen renkler arasındadır. Pudra renk de bunlardan biridir. Pudra renk abiyelerde birçok model vardır. Kısa ve dar modeller bunlardan ilkidir. Balık modelde de pudra tonlar yaygın olarak tercih edilir. Daha orta yaş ve üzerine hitap eden modellerde de pudra dantel kumaş üzerine pudra işlemeler şeklinde kullanılmaktadır. Bu modellerin yanı sıra çocuklar ve genç kızlar için de yapılan modeller arasında pudra tonlar yaygın olarak talep görüyor. Hem sade ve zarif hem de şık bir görünüm sağlayan pudra abiyeler, şifon elbiselerde de yaygın olarak kadınlar tarafından beğeni toplar.

 Pudra Abiye Kombinleri

Bu renk abiye kıyafetle yapılabilecek birçok kombin vardır. Pudra balık modeller abiyeler, aynı tonda ince topuklu ayakkabılarla uyumludur. Saç ve makyaj olarak da mümkün olduğu kadar yumuşak renkler tercih edilmelidir. Pudra renk şifon modeller daha genç kızlar tarafından tercih edildiği için daha canlı ve zıt renkler bir arada kullanılarak kombinleyin. Örneğin pudra renk straplez bir şifon abiye elbise, zümrüt yeşil taşlı zarif bir kolye ile. Ayakkabı da kolyenin tonunda tercih edilerek bire bir uyum yakalanabilir. Makyaj, şifon modellerde daha belirgin olarak tercih doğru seçenek olur. Saç modelleri ise elbisenin omuz ve yaka kısmına göre tasarlanmalıdır. Yüzünüzü ince göstermek istiyorsanız da bu içeriğimiz tam da size göre. https://nemoda.net/hangi-sac-kesimi-yuzu-ince-gosterir/

Açık ya da doğal görünümlü topuzlar kullanılabilir. Herkes kendilerini en rahat hissedecekleri ve beğenecekleri kombinleri yapmakta elbette özgürdür. Ancak renk ve uyum konusunda da biraz dikkatli olunarak gecenin rüküşü yerine göz alıcı şık ve zarif kadını olmak da sizin elinizdedir.

Press ESC to close