Lacivert Elbiseye Hangi Renk Küpe

Lacivert elbiseye hangi renk küpe ? Sadece lacivert elbise ve küpe modeli değil, saç şeklimizde önem arz etmektedir. Uzun saçlarımız varsa kullanacağımız halka küpe kullanılmalıdır. küpelerin lacivert elbise ve saç uyumunu bütünleştirir.

Üzerinde mutlaka beyaz taş ile kombinlenmiş 1 adet sarı tonlarında renkli taş da bulunmalıdır. Böylelikle lacivert renkli elbisemiz dikkat çeker. İnsanlar yüzümüze odaklandığında ise küpelerimiz dikkati çeken diğer aksesuar olacaktır.

Desen veya fırfır gibi detaylara sahip olan bir elbisede şıktır. Abartmadan yaratmanın da ince bir çizgisi vardır. Ya da tam tersine sade ve düz bir elbisede kendinize has detaylar kullanırsınız. Bir diğer seçenek, orijinal renklerle patlatarak farkınızı ortaya koymaktır.

Kulaktaki Işıltılı Görünüm

 Lacivert, enerjisi ve duruşu açısından hem asil hem de ciddi bir renktir. Tabi bu görüş giyilen lacivert kıyafetin modeliyle de farklılaşır. Örneğin uçuşan bir elbisede bu resmiyeti çok hissetmesek de giyilen bir takım elbisede, şık bir tulumda bu resmiyet hissedebiliriz. Bu resmiyet aksesuarlarla duruşunuzu da etkileyecektir. Lacivert elbiseniz kendinden desenli bir kumaşa sahipse daha sadece bir küpe modeli tercih ediniz.

 İncinin Zarafeti

 İnci, şıklıkta tamamlayıcıdır. Hatta tek başına bir şıklık unsurudur. Kumaşı kalın ve kalıplı olan elbiselerde kullanılan inci detayı ciddiyetin yanında feminen bir duruş da sergiler. Küpedeki incinin altın bir halkada sallanması da sizin toplu bir saç modeli ile uyumlu hale getirir. Neon renklerdeki püsküllü ayrıntılar, inciyi çevreleyen işlemeli bir çerçeve de sizi standart dışına taşıyabilir. Lacivert bir elbise ile kombinlediğiniz inci küpelerdeki olası detaylar kendine özgü bir duruş sergilemekte yardımcı olacaktır.

Altın ve Gümüş Şıklığı

 Altın ve gümüş görüntüsü kombinde kurtarıcı, can alıcı dokunuşlar için birebirdir. Özellikle altının kullanımında abartıya kaçılması halinde göz yorması muhtemeldir. Bu sebepten miktarı ve büyüklüğünün kombine uygun kullanılması önemlidir. Gümüş ise altından daha sade bir görüntü sunar. Sadelikten yana olanlar için halka küpeler şüphesiz her kıyafetle uyumludurlar. Ufak dokunuşlar yapmayı sevenler için tek halkalar, daha gösterişli olanlar için iç içe geçmiş çoklu halkalar kombinleri için uygundur. Bunun yanında gümüş ya da altın renkli büyük halkalar da hem spor hem şık bir görünümü yakalamamızda yardımcı olur. 

 Yaratıcılığınızı Ortaya Koyun

Moda takibi günlük hayatta istemeden dahi yapılan bir davranıştır. Toplumun isteklerine göre çıkan kıyafetler alışveriş merkezlerine donatılır ve bir süre sonra o kıyafetleri gardırobumuzda buluruz. Çünkü değişim kaçınılmazdır. Buna ayak uydururken kendimizden parçalar koyarak onu eşsiz hale getirebiliriz. Lacivert, koyu ve tarafsız bir renk olduğundan onunla kullanabileceğiniz çeşitli renkler ve desenler uyumu yakalamanıza alan açar. Elbisenizin üzerine rengarenk, büyük kuş tüyü bir küpe tercih edilebilir. Bakır ve asimetrik desenli bir küpe lacivertle muazzam bir uyum yakalar.

  Boncuklu sallanan küpeler çocuksu ve neşeli bir görünüme ortak olsa da çeşitli simgeler de renklendirebiliriz. Çapa biçiminde olan kırmızı ve beyaz renkleri içinde barındıran bir küpe veya düğme şeklinde beyaz bir küpe de uyumu yakalatır. Doğru saç şekli üzerine takılan şık ve sade küpe ile lacivert elbise bir başka gözükecektir. Yüzünüzü ince gösterecek saç modellerini merak ediyorsan kesinlikle bu içeriğimize göz atmalısın. https://nemoda.net/hangi-sac-kesimi-yuzu-ince-gosterir/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Press ESC to close