Etek Modelleri ve Farklı Stiller

Günümüzde moda trendinde en sık tercih edilen modellerinden biri de eteklerdir. Günlük yaşamdan özel davetlere kadar kullanılabilen bu parçalar ayrıca tarz bir görünüm sunuyor. Yediden yetmişe her kadının tarzına göre tasarlanan bu etekler farklı modellerde sunuluyor. Eğer siz de bu etek modelleri ile ilgili bilgi sahibi olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Ayrıca bu modellerinin mevsim şartlarına göre de farklılaştığını belirtmek gerekmektedir. İşte birbirinden farklı modellerle tasarlanan etekler!

Kalem Etek Modelleri ile Günlük Ofis Tarzı

Kalem etekler de yıllardan beri kıyafet modasında sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle de iş yerlerinde günlük kurtarıcı olarak kullanılan bu etekler oldukça pratik bir kombin fırsatı sunuyor. İş yerinizde, okulda ya sevdiklerinizle buluştuğunuzda farklı stilde bir kombin yapmak için kalem eteği tercih edebilirsiniz. Ancak dikkat çekici bir ofis tarzı için bu eteği giymek daha uygun olabilir. Üzerine sade bir gömlek ya da bluzla kombininizi daha da öne çıkarabilirsiniz. Farklı renklerde ve boylarda olan bu etek modellerini tarzınızı ve zevkinizi baz alarak belirleyebilirsiniz.

Etek Modelleri ve Farklı Stiller

Triko Etek ile Kışın Sade ve Göz Kamaştırıcı Bir Tarz

Kış aylarının en çok ihtiyaç duyulan kumaşı triko olarak karşımıza çıkıyor. Kazak, elbise ve hırkalarda sıklıkla kullanılan kumaşı aynı zamanda eteklerde de kullanıyor. Kışın sıcak tutması ve farklı bir görünüm kazandırması trikonun kıyafet modasındaki tercihini artırıyor. Triko etekler de bunlardan biri. Kışın farklı bir stil yaratmak ve soğuktan da etkilenmemek için triko etek modelleri tercih edebilirsiniz. Üzerine giyeceğiniz triko kazakla bir uyum yakalayabilirsiniz. Ayrıca sade bir bluz giymek de triko eteklerin daha fazla öne çıkmasını sağlayacaktır. Eğer dolabınızda farklı bir modele yer vermek istiyorsanız triko etekleri tercih edebilirsiniz.

Şort Etek ile Dikkat Çekici ve Konforlu Bir Tarz

Etek giyme konusunda dikkat edilen unsurlardan biri de rahat hissettirmesidir. Rahat etek modelleri arasında olan şort etekler ile günlük şıklığı yakalayabilirsiniz. Dışarı kahve içmeye, okula ya da bir etkinliğe katılırken bu etek modelini tercih edebilirsiniz. Şık ve dikkat çekici bir görünüm için şort etekleri tercih edebilirsiniz. Günlük kullanımın yanı sıra farklı yerlerde de giyebileceğiniz için kullanışlı bir parçadır. Özellikle de kumaş şort etekler giyim trendine uygun bir şekilde karşımıza çıkıyor.

Tenis Eteği ile Sportif ve Sade Bir Tarz

Sportif bir tarz olan tenis eteği son yıllarda sıklıkla tercih edilen bir modeller arasındadır. Sportif bir görünüm sunan bu model elbette tenis sporu için giyilmiyor. Aynı zamanda günlük yaşamda da giyildiği için kullanışlılık sunuyor. Günlük yaşamda ister alışverişe ister yürüyüşe çıkarken tenis eteğini giyebilirsiniz. Rahat ve şık hissettirmesi tenis eteğinin kullanımını kolaylaştırıyor.

Deri Etek Modelleri ile Zarif ve Şık Bir Tarz

Deri etekler her zaman giyilmesi çok da uygun olmamakla beraber şık bir tarz yaratmaktadır. Günlük yaşamdan çok özel davetler için uygun olan bu modelini farklı bir tarz için tercih edebilirsiniz. Akşam yemeğine ya da özel bir davetine katıldıysanız deri etek giyebilirsiniz. Üzerine rahat ve sade bir bluz giyerek tarzınızı daha fazla öne çıkarabilirsiniz. Hemen her boyda ve renkte mevcut olan deri eteklerden size yakışanı tercih edebilirsiniz.

Mevsim şartlarına, tarzınıza ve gideceğiniz ortama göre bu modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Böylece hem farklı bir tarz hem de dikkat çekici bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Press ESC to close